BTH ’86 hervat op 16 augustus

Na maanden van inactiviteit heeft onze club eindelijk zicht op de hervatting van zijn volledige jeugd-, competitie- en recreantenwerking.
Omdat in onze thuisbasis Sportcomplex De Bres het vaccinatiecentrum is gevestigd, was de Halse sportdienst genoodzaakt een tijdelijke alternatieve zaal te zoeken voor onze vereniging. Deze werd gevonden in de sportzaal van het GO Technisch Atheneum in Halle.

Onze club zal al zijn activiteiten kunnen hervatten vanaf maandag 16 augustus, maar zal al zeker tot 3 oktober 2021 niet in Sportcomplex De Bres kunnen trainen of er competitiewedstrijden afwerken. Mogelijks wordt dit zelfs verlengd tot begin november, maar ook hier is nog geen zekerheid rond.

De aangepaste speelschema’s zullen in de loop van volgende week op onze website te consulteren zijn.

 

Badmintontean Halle '86 BTH '86 Sportcomplex De Bres Seizoen 2021-2022 Stad Halle VVBBC Badminton Vlaanderen