Voorbereidingen seizoen 2019-2020 gestart

De eerste voorbereidingen voor het nieuwe seizoen zijn getroffen. Onze club treedt ook in 2019-2020 aan met 5 competitieteams: 4 herenteams en 1 gemengd team. Daarnaast krijgt onze club er ook 6 nieuwe competitiespelers bij! De ambitie van onze club blijft om elk seizoen minstens één titel of promotie te kunnen vieren. Dat is het voorbije seizoen opnieuw gelukt met 1H dat de beste bleek in 1ste Provinciale en dus vanaf september in 3de Liga mag kamperen. Bijgevolg mag onze club op 6 september wéér naar het Hals Sportgala.

Ook extra-sportief zetten we opnieuw ons beste beentje voor. Zo organiseren we opnieuw onze Algemene Quiz, komt het Provinciaal Kampioenschap naar Halle en wordt er in februari 2020 op internationaal niveau gebadmintond in Sportcomplex De Bres.

Onze commerciële cel komt binnenkort met groot nieuws. Onze club blijft op elk vlak groeien en heeft dat te danken aan de vele vrijwilligers die zich elk seizoen belangenloos voor onze club inzetten.