BMW-MINI Louyet Vandeperre nieuwe hoofdsponsor BTH’86

Badmintonteam Halle ’86 mag dit seizoen een nieuwe hoofdsponsor verwelkomen. De commerciële cel van onze club bereikte een overeenkomst met Louyet Vandeperre, de BMW-MINI concessiehouder in Sint-Pieters-Leeuw. De overeenkomst loopt vanaf seizoen 2019-2020 tot en met 2022-2023, een duurzame samenwerking dus. De nieuwe hoofdsponsor zal vanaf januari 2020 ook te zien zijn op de nieuwe wedstrijduitrusting van alle competitiejeugd én de vijf competitieteams van onze club.

Ook het Argenta-kantoor Alsemberg – Dworp van Didier Swaelens en Jelle Verschingel én de Halse pub ‘Blue Note’ blijven minstens tot het seizoen 2022-2023 prominent aanwezig op de wedstrijduitrusting én de reclameboarding tijdens toernooien en thuiswedstrijden.

 

BMW MINI Louyet Vandeperre Sint-Pieters-Leeuw Laurent Louyet Badmintonteam Halle '86 De Bres badminton