BTH ’86 brengt opnieuw damesploeg in competitie

Badmintonteam Halle ’86 zal in het seizoen 2020-2021 naast een gemengde ploeg en verschillende herenteams ook een volwaardige damesformatie in competitie brengen. Hiermee wil onze club zorgen voor de nodige doorstroming vanuit de jeugdreeksen naar het competitiebadminton. Het team zal bestaan uit jeugdspeelsters aangevuld met enkele ervaren dames die de jonge garde op sleeptouw kan nemen.

BTH ’86 behaalde een aantal seizoenen terug succes na succes met een gouden generatie dames die zelfs de titel behaalden in 2de Liga.
“Het is echter niet de bedoeling om onmiddellijk te streven naar de successen van weleer. We willen onze jeugdspelers positief begeleiden en ze vooral plezier laten beleven aan de sport, zonder druk.”: klinkt het bij het bestuur.

Geïnteresseerde dames uit onze recreatieve-, jeugd- en competitiewerking kunnen trouwens nog steeds aanmelden om deel uit te maken van deze of een bijkomende damesploeg. Ook gemengde competitie behoort tot de mogelijkheden.

 

Archieffoto: 2de Liga Dames BTH ’86

damesbadminton dames maijes badmintonteam halle '86 badminton De Bres ladies BTH '86 Sportcomplex De Bres