Badmintonteam Halle ’86 host van PK Badminton 2019

Onze club heeft de eer om op zaterdag 2 en zondag 3 november 2019 het Vlaams-Brabants Provinciaal Kampioenschap Badminton te organiseren. Gezien de uitstekende faciliteiten van Sportcomplex De Bres is de Halse sporthal bij vele badmintonners een geliefkoosde plek.
Hoofdreferee tijdens het toernooi is Leni Van Kerckhoven. Bijkomende official is Rhys Devalckeneer, umpire van onze club.

De badmintonshop tijdens het toernooi wordt uitgebaat door Stijn Lenaerts. Badmintonteam Halle ’86 voorziet op zaterdag én zondag opnieuw een broodjesstand waar ook verse taarten en cakes zullen aangeboden worden.

De inschrijvingen openen een 6-tal weken voor de start van het PK.

 

VVBBC Provinciaal Kampioenschap badminton Badmintonteam Halle '86 Sportcomplex De Bres Halle