BTH ’86 rondt de kaap van 200 leden

Het gaat goed met Badmintonteam Halle ’86. Zo goed dat het secretariaat al 27 nieuwe leden mocht inschijven in het nieuwe seizoen!
Onze club telt met alle jeugdleden, recreanten én competitiespelers al meer dan 200 leden. Een historisch hoog aantal; in het seizoen 2016-2017 telden we ‘amper’ 126 leden.

‘Dat Halle het badminton ontdekt, heeft onder meer te maken met het feit dat de sport erg toegankelijk is en zowel op recreatief als op competitievlak kan beoefent worden.’ zegt Hals recreantenverantwoordelijke Sander Scheurwater. ‘Er is een wisselwerking tussen de drie afdelingen binnen onze club. Zo kunnen recreatieve spelers de stap zetten naar competitie, krijgt de jeugd de keuze om recreatief of met de focus op competitie te trainen en kunnen competitiespelers die even een pauze willen inlassen terecht bij de recreanten. Ook de omkadering willen we verder blijven verbeteren.’

Geïnteresseerde spelers kunnen nog steeds inschrijven bij de Halse traditieclub.

recreatief badminton De Bres Badmintonteam Halle '86 badmintonnen jeugdspelers jeugd meisjes jongens competitie